Nowe komórki w organizmie

Proces wymiany komórek w krwi zajmuje najczęściej kilka miesięcy. To znaczy, że co kilka miesięcy mamy całkowicie nowy zapas komórek krwi. Wynika z tego, że specjalny program trwający 12 tygodni sprawi, że całość lub większą cześć komórek uda nam się zamienić na takie, które będą w szczytowym zdrowiu.

Krok 1. ZADBAJ O NAWODNIENIE

Na drodze do nowych komórek i idealnej wagi znajduje się między innymi kwestia odpowiedniego nawodnienia organizmu. Dobra woda to taka, która ma alkaliczne pH i będzie nam gwarantować odpowiednie nawodnienie. Dzienne zapotrzebowanie wody alkalicznej to 1 litry na około 14 kg ciała. 

Krok 2. JEDZ ZDROWO, BY ŻYĆ ZDROWO

Starajmy się spożywać naturalne składniki, pokarmy nieprzetworzone. Budujemy dietę wokoło zielonych warzyw oraz zdrowych tłuszczów. Można to robić stopniowo, tak by nasz organizm się do tego przyzwyczaił.

Krok 3. ĆWICZ

Należy zaplanować sobie odpowiednie ćwiczenia w dobrych dawkach. Należy myśleć o spacerach, pływaniu czy jeździe na rowerze. To wystarczy, ponieważ dzięki temu od razu nasz organizm będzie funkcjonował lepiej. Ćwiczenia będą sprawiać, że się pocimy a to umożliwi nam usunięcie zbędnych składników.

Krok 4. KORZYSTAJ Z SUPLEMENTÓW

Jeśli wiemy co jeść i pić to następnie będzie trzeba uzupełniać również suplementy jakie będziemy spożywać. musimy szukać takich produktów, które będą wspomagać nas, gdy chodzi o dostarczone do organizmu elektrolity. (http://www.duochlorofil.pl/)

Krok 5. PRZYGOTUJ SWOJE ŚRODOWISKO EMOCJONALNE

Ciało to jedno, ale duch również ma duże znaczenie. Musimy również przyzwyczaić się psychicznie do tego, że chcemy wprowadzić jakieś zmiany. Unikamy negatywnych myśli oraz emocji, które również mogą wpływać na zakwaszenie organizmu, utrudnią nam działania alkalizujące.

Krok 6. WYZNACZ CELE I ZAPISZ JE

Najlepszym sposobem będzie upewnienie się czy zmierzamy w dobrą stronę, a to będzie możliwe, jeśli wyznaczymy sobie cele i je zapiszemy. Dzięki temu będzie można zadbać o ich odpowiednią realizacją.

Krok 7. OCZYŚĆ SWOJE CIAŁO OD ŚRODKA

Jeśli już będziemy gotowi można rozpocząć oczyszczanie organizmu i przez te dwanaście tygodni dążyć do tego, by nasz organizm rzeczywiście otrzymał to wszystko co najważniejsze, to co będzie decydować o pracy naszego organizmu. Na pewno starajmy się jeść tyle ile chcemy, ile mamy ochoty, ale jednak wybierając takie naturalne składniki, które będą dla naszego organizmu najodpowiedniejsze.

Warto wprowadzać do organizmu odpowiednie ilości zdrowych tłuszczów, które będą korzystnie działać na nasz organizm.